Kamerové systémy - Vaněkalarm- zabezpečovací, kamerové systémy, elektroinstalace

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Umožňují snímat, přenášet, zabrazovat a zaznamenávat obraz (případně i zvuk) ze sledovaného prostoru, monitorovat aktuální situaci a poskytnout důkazy v případě neočekávané situace.
Hlavní hodnotu určuje kvalita a detailnost .
Proto je velmi důležité zvolit takové komponenty kamerového systému, které odpovídají požadavkům náročnosti aplikace, velikosti sledovaného objektu, způsobu zpracování a přenos signálu, odolnost vůči povětrnostním podmínkán a pod. Všechny uvedené kritérie by pak měli jednoznačně určit, zda je na danou instalaci vhodná analogová nebo IP technoligie, černobílé nebo barevné kamery,  kamery s nočním viděním, přísvitem, polohovámím a přiblížením (tzv.PTZ ) nebo dome systémy. Zda je výhodnější záznam videa do PC pomocí digitalizačních karet nebo na harddisk digitálního videorekordéru DVR nebo NVR.
S rostoucími nároky na kvalitu obrazu přicházejí od výrobců stále nové technické řešení, přesto je inovace v tomto segmentu velmi rychlá. Ke kamerovým systémům patří také doplňky (převodníky obrazu, přepínače obrazu a kvadrátory, zeilovače, napájecí zdroje atd.) a instalační materiál (kryty na kamery, držáky, kabeláž atd.)

Staňte se také naším spokojeným zákazníkem, ať už máte stávající systém nebo uvažujete o novém.

Zažádejte si o cenovou nabídku a konzultaci zdarma. Kontakt


 
WebSite X5 Evolution 10, Vaněkalarm
Copyright 2015. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky